Współpraca

Zachęcamy do wsparcia inicjatywy społecznej „Ratuj z sercem” - Mapa AED.

By stworzyć program pilotażowy na Śląsku pozyskalismy w 2010 środki z  Narodowego Programu Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD. mieliśmy na mapie 200 AED teraz mamy ponad 2200 

już 11 lat kontynuujemy projekt  społecznie nie pobierając wynagrodzenia ( dziekujemy firmie 2KMMz Katowic za wiele lat wsparcia informatycznego) ale... potrzebujemy nowego oprogramowania i nowowczesnych aplikacji  , Poszukujemy  PARTNERÓW : firm, instytucji i osób, które wspomogą finansowo i organizacyjnie naszą inicjatywę i stworza najlepszą Mapę w Europie. 

w 2021  w Pandemii wspaniale RESTARTOWAŁ naszą stronę informatycznie Piotr Korlaga prezes fundacji ZAKODUJ POMOC dziekujemy !!   i razem chcemy zrobic jescze więcej 

zapraszamy do współpracy: [email protected]     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<<<  Informacje o projekcie "RzS"   Partnerzy projektu RzS>>>

 
Znajdź najbliższy Automatyczny Defibrylator (AED):
 

Dlaczego „Ratuj z sercem”?
< >
 

Nazwa i logo projektu


„Ratuj z sercem” oznacza: z zaangażowaniem, poświęcając własne siły i czas. Nazwaliśmy tak projekt, chcąc pokazać wysiłek wielu ludzi, instytucji, których celem jest pomoc chorym po zatrzymaniu akcji serca. Logo projektu stanowi symbol połączonych serc.

Cele i wartości


Nasz cel to nakreślenie MAPY ukazującej umiejscowienie wszystkich automatycznych defibrylatorów  AED w POLSCE  oraz odzwierciedlającej i stymulującej aktywność społeczną. Bliskie Wam lokalizacje  AED  oraz zamieszczone algorytmy mają sprawić by  resuscytacja  była prosta i skuteczna  Ostateczny rezultat:  skuteczniejszy system ułatwiajacy defibrylację  i resuscytację w kazdym miejscu zatrzymania krażenia.           "Kto ratuje jedno życie..... ratuje Cały Swiat" 

Zastrzeżenie prawne

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej.  W żadnym wypadku treści edukacyjne  zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić certyfikowanego szkolenia . Wszelkie informacje o AED zamieszczone na stronie internetowej zostały przedstawione w dobrej wierze z zachowaniem najwyższej staranności, jednakże dane pochodzą z wielu źródeł i mogły ulec zmianie, stąd autorzy MAPY AED i strony RzS nie ponoszą  odpowiedzialności za kompletność i rzetelność zamieszczonych informacji. RzS zastrzega sobie prawo zmiany zawartości strony internetowej w każdym czasie i w dowolnym zakresie bez uprzedniego zawiadomienia i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencji wynikające z dokonanych zmian.  Korzystanie z treści merytorycznej i graficznej jest bezpłatne, lecz wymaga uzyskania zgody autorów  i zaznaczenia źródła.

.