Czy wiesz, że... bieżące rejestrowanie akcji reanimacyjnych oraz lokalizacji AED w Polsce,
może poprawić stan bezpieczeństwa i zdrowia ludności?

Dlatego już teraz przyłącz się do akcji „Ratuj z sercem”:

 

Zarejestruj AED na mapie

 

lub


Prześlij informacje o posiadanym AED mailowo: [email protected].

Pamiętaj, że im więcej i bardziej precyzyjnie opiszesz lokalizację swojego AED,
tym większa szansa, że Twój defibrylator pomoże uratować ludzkie życie.

UWAGA: Oznaczając lokalizację swojego AED, zawsze korzystaj
z tabliczek informacyjnych z międzynarodowym logotypem AED.
 

 


 

 

 Link do logotypu AED (w formacie JPG)
Link do logotypu AED (w formacie EPS)

 

 

<<<  Liczba AED w miastach   |  Ratownicy AED >>>

 
Znajdź najbliższy Automatyczny Defibrylator (AED):
 

Dlaczego „Ratuj z sercem”?
< >
 

Nazwa i logo projektu


„Ratuj z sercem” oznacza: z zaangażowaniem, poświęcając własne siły i czas. Nazwaliśmy tak projekt, chcąc pokazać wysiłek wielu ludzi, instytucji, których celem jest pomoc chorym po zatrzymaniu akcji serca. Logo projektu stanowi symbol połączonych serc.

Cele i wartości


Nasz cel to nakreślenie MAPY ukazującej umiejscowienie wszystkich automatycznych defibrylatorów  AED w POLSCE  oraz odzwierciedlającej i stymulującej aktywność społeczną. Bliskie Wam lokalizacje  AED  oraz zamieszczone algorytmy mają sprawić by  resuscytacja  była prosta i skuteczna  Ostateczny rezultat:  skuteczniejszy system ułatwiajacy defibrylację  i resuscytację w kazdym miejscu zatrzymania krażenia.           "Kto ratuje jedno życie..... ratuje Cały Swiat" 

Zastrzeżenie prawne

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej.  W żadnym wypadku treści edukacyjne  zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić certyfikowanego szkolenia . Wszelkie informacje o AED zamieszczone na stronie internetowej zostały przedstawione w dobrej wierze z zachowaniem najwyższej staranności, jednakże dane pochodzą z wielu źródeł i mogły ulec zmianie, stąd autorzy MAPY AED i strony RzS nie ponoszą  odpowiedzialności za kompletność i rzetelność zamieszczonych informacji. RzS zastrzega sobie prawo zmiany zawartości strony internetowej w każdym czasie i w dowolnym zakresie bez uprzedniego zawiadomienia i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencji wynikające z dokonanych zmian.  Korzystanie z treści merytorycznej i graficznej jest bezpłatne, lecz wymaga uzyskania zgody autorów  i zaznaczenia źródła.

.