Aktualności

Województwa z AED

24.11.2021

Aktywne województwa - województwa z największą ogólną liczbą czynnych AED

200-300 AED: śląskie, mazowieckie

150-200 AED: małopolskie

100-150 AED: dolnośląskie, pomorskie, wielkopolskie

Aktywne województwa - województwa z największą liczbą stacjonarnych AED

200-300 AED: śląskie, mazowieckie

100-200 AED: małopolskie

90-100 AED: dolnośląskie, pomorskie

Aktywne województwa - województwa z największą liczbą mobilnych AED

40-70 AED: śląskie

30-40 AED: wielkopolskie, mazowieckie

20-30 AED: małopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, pomorskie

Aktywne województwa - województwa z największą liczbą AED czynnych całą dobę

140-170 AED: śląskie

100-140 AED: mazowieckie, małopolskie

50-100 AED: dolnośląskie, pomorskie, wielkopolskie

 
Znajdź najbliższy Automatyczny Defibrylator (AED):
 

Dlaczego „Ratuj z sercem”?
< >
 

Nazwa i logo projektu


„Ratuj z sercem” oznacza: z zaangażowaniem, poświęcając własne siły i czas. Nazwaliśmy tak projekt, chcąc pokazać wysiłek wielu ludzi, instytucji, których celem jest pomoc chorym po zatrzymaniu akcji serca. Logo projektu stanowi symbol połączonych serc.

Cele i wartości


Nasz cel to nakreślenie MAPY ukazującej umiejscowienie wszystkich automatycznych defibrylatorów  AED w POLSCE  oraz odzwierciedlającej i stymulującej aktywność społeczną. Bliskie Wam lokalizacje  AED  oraz zamieszczone algorytmy mają sprawić by  resuscytacja  była prosta i skuteczna  Ostateczny rezultat:  skuteczniejszy system ułatwiajacy defibrylację  i resuscytację w kazdym miejscu zatrzymania krażenia.           "Kto ratuje jedno życie..... ratuje Cały Swiat" 

Zastrzeżenie prawne

Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie stanowią profesjonalnej porady medycznej.  W żadnym wypadku treści edukacyjne  zamieszczone na stronie internetowej nie mogą zastąpić certyfikowanego szkolenia . Wszelkie informacje o AED zamieszczone na stronie internetowej zostały przedstawione w dobrej wierze z zachowaniem najwyższej staranności, jednakże dane pochodzą z wielu źródeł i mogły ulec zmianie, stąd autorzy MAPY AED i strony RzS nie ponoszą  odpowiedzialności za kompletność i rzetelność zamieszczonych informacji. RzS zastrzega sobie prawo zmiany zawartości strony internetowej w każdym czasie i w dowolnym zakresie bez uprzedniego zawiadomienia i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencji wynikające z dokonanych zmian.  Korzystanie z treści merytorycznej i graficznej jest bezpłatne, lecz wymaga uzyskania zgody autorów  i zaznaczenia źródła.

.